دبیرخانه هیات جذب

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیام تسلیتی تاکید کرد: در سانحه دردناک پلاسکو شکوه ایثار و فداکاری آتش نشانان شجاع ایرانی در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد

۰۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۲:۵۴ کد : ۱۱۵۳۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۸۴
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیام تسلیتی تاکید کرد:  در سانحه دردناک پلاسکو شکوه ایثار و فداکاری آتش نشانان شجاع ایرانی در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد

دکتر حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پیامی، ضمن ابراز تاسف از حادثه تلخ آتش سوزی ساختمان پلاسکو، شهادت آتش‌نشانان فداکار کشورمان را به خانواده‌هایشان و همچنین ملت ایران تسلیت گفت.

به گزارش اداره روابط عمومی واحد کرمان به نقل از خبرگزاری آنا، متن پیام تسلیت رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه فروریختن ساختمان پلاسکو در تهران که موجب شهادت تنی چند از بهترین فرزندان این مرز و بوم و آتش نشانان جان بر کف شد، مصیبت بزرگی است که ملت شریف ایران را عزادار ساخته است.

در این سانحه دردناک شکوه ایثار و فداکاری آتش نشانان شجاع ایرانی در برابر چشم جهانیان به نمایش گذاشته شد و این قهرمانان ملی با بذل جان از عهده مراقبت مسئولانه از مردم و حفظ جان آنان سربلند و موفق بیرون آمدند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت به عموم ملت ایران و خانواده این عزیزان به ویژه خانواده آتش نشانانی که دانشجوی رشته مدیریت بحران دانشگاه آزاد اسلامی بوده اند برای بازماندگان و مجروحان آرزوی صبر و سلامت و برای همه درگذشتگان از درگاه احدیت طلب علو درجات دارم.


حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

 


نظر شما :