دبیرخانه هیات جذب

دهم شهریور سال جاری آخرین مهلت ارسال کاریکاتور به دبیرخانه جشنواره صلح و سلام دانشگاه آزاد اسلامی

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۵:۴۷ کد : ۱۱۳۶۱ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۱۰
دهم شهریور سال جاری آخرین مهلت ارسال کاریکاتور به دبیرخانه جشنواره صلح و سلام دانشگاه آزاد اسلامی

 

«دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، موسسات آموزش عالی دولتی و غیر دولتی، طلاب و مدرسان حوزه علمیه سراسر کشور می‌توانند در این جشنواره شرکت کنند.»

بنا به اعلام دبیرخانه جشنواره کاریکاتور ، کمیک انیماتور ، کاریکلماتور و کمیک استریپ، در بخش کاریکاتور و کمیک استریپ تعداد آثار ارائه شده برای شرکت در جشنواره حداقل یک و حداکثر پنج اثر و تکنیک خلق آثار آزاد است. این آثار باید دارای امضای هنری هنرمند و نام هر اثر ارسالی به نام کامل هنرمند باشد.

اصل آثار برگزیده اجرای دستی و پرینت آثار دیجیتال باید با امضای هنرمند در قطع A4 به جشنواره فرستاده شوند و در صورت ارسال آثار از طریق پست الکترونیک آثار باید با فرمت jpg با رزولوشن ۳۰۰ DPI ارسال شود.

همچنین در بخش کاریکلماتور نیز آثار باید با فونت Traffic و اندازه قلم ۱۴ روی کاغذ A4 و با فرمت DOC یا PDF ارسال شود و شمار آثار ارائه شده برای شرکت در جشنواره حداقل ۵ و حداکثر ۲۰ اثر باشد

در بخش کمیک انیماتور هم لازم است در طراحی استوری برد در جزئیات دقت لازم انجام گرفته باشد. آثار باید دارای آغاز و پایان مشخص باشد به‌طوری‌که قابلیت ساخت انیمیشن را داشته باشند، تعداد فریم (قاب پلان) حداقل ۸ فریم باشد.

آثار باید به‌صورت اینترنتی با فرمت jpg با رزولوشن ۳۰۰ DPI ارسال گردد، تعداد آثار ارائه شده برای شرکت در جشنواره حداقل یک و حداکثر سه اثر است حداکثر اندازه آثار ارسالی باید A ۳ و حداقل A ۴ باشد.

ستاد برگزاری، ارسال‌کننده را صاحب اثر می‌شناسد بنابراین هرگونه مسئولیت در خصوص مسائل حقوقی آثار بر مبنای اطلاعات ارسالی بر عهده امضا کننده فرم است و در صورت تشخیص خلاف این نکته، برگزارکننده، تمامی امتیازهای متعلقه را سلب و آثار مربوطه را در هر مرحله از کار، از دور مسابقه حذف خواهد کرد .

ارسال اثر و شرکت در جشنواره به منزله پذیرش آیین‌نامه جشنواره است و تصمیم درباره مسائل پیش‌بینی نشده در این آیین‌نامه بر عهده شورای برگزاری است. آثار پس از اتمام جشنواره عودت داده نمی‌شود.

آثار ارسالی نباید قبلا در مسابقات دیگر برنده جایزه شده باشد، طرح‌های ارسالی باید فاقد هر گونه مشابهت یا کپی‌برداری باشند، آثار برتر جشنواره پس از معرفی برترین‌ها، در قالب نمایشگاهی به نمایش در خواهند آمد و حضور برگزیدگان در مراسم پایانی جشنواره الزامی است و عدم شرکت به منزله انصراف تلقی خواهد شد.

دبیرخانه جشنواره، دهم شهریور سال جاری را آخرین مهلت ارسال آثار اعلام کرده و از اختتامیه این جشنواره در 5 مهر خبر داده است

 


نظر شما :